НАСИЛЬСТВУ НЕМАЄ ВИПРАВДАННЯ!
Під таким гаслом проводилась Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» для нашої спільноти.
Соціально-психологічна служба закладу зустрілась з учнями, аби підняти актуальні проблеми та питання, що стосуються насильства та його подолання
З учнями 5-В спілкувались з тем «Що робити, якщо емоції перемагають», щодо технік саморегуляції та ефективного спілкування; «Кібербулінг: розпізнаємо та захищаємось» щодо захисту та протидії кібербулінгу в мережі; в рамках «Сажемо насильству НІ» провели підсумковий kahoot і закріпили ще раз свої знання та навички
Цікавим заняттям для учнів 7-Г, 8-В, 10-Б, 11 виявилось «Інтимні селфі в Інтернеті - жарт чи небезпечний ризик?» в рамках Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації щодо протидії «секстингу» та «онлайн-грумінгу».
Встигли з 10-Б поспілкуватись щодо Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок.
Не менш корисною була зустріч «ПротиДІЙ домашньому насильству» з 5-В, 6-В, 7-Г, 8-В, 10-Б, 11 класами. Проблема тихого терору, або як ще називають прояви насильства у родинах, наразі дуже актуальна не тільки в нашому місті, а і в цілому в Україні. Ми з дітьми говорили про наслідки такого явища, правовий захист та алгоритм дій у таких ситуаціях.
Також вихователі закладу долучились до вебінару від проєкту #stop_sexting з безпеки дітей в інтернеті. Крім того учасники спільноти мали можливість долучитись до експертних консультації Ла Страда-Україна/La Strada-Ukraine з-за підтримки національної поліції України, «Право на здоров'я» (HealthRight International) в Україні, Lifeline Ukraine, Департаменту моніторингу додержання рівних прав і свобод.
Але наша робота на цьому не закінчується! Працюємо далі у напрямку подолання всіх форм та проявів насильства та булінгу (цькування)!
Підтримка поруч!
Практичний психолог Федотова С.О., соціальний педагог Куртяник А.І..
116 111 Національна гаряча лінія для дітей та молоді
116 123 Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації
102 Якщо ви постраждали від домашнього насильства або стали його свідком
Немає коментарів:
Дописати коментар